• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вугілля кам'яне

Торги відмінено

208 000.00 UAH з ПДВ
Номер: fbc1685d9c204482b5ec8f6d07a930ac
Внутрішній номер закупівлі: 29451093
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-006284-a   
Замовник: Савранська дитяча школа мистецтв Савранської селищної ради Одеської області
Контактна особа: Яновська Лілія Іванівна +380486531598 cultura-savran@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 208 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.06.2026 12:42 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2026 12:42 - 15.06.2026 00:00
Аукціон: 15.06.2026 12:54 - 15.06.2026 13:23
Період кваліфікації: з 15.06.2026 13:23

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: aa0f09e326214445b663cfa616b0ab72
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Неможливості усунення порушень,що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження: 18.06.2026 13:59 - 29.06.2026 00:00
Дата опублікування: 18.06.2026 13:59
Дата виконання: 29.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴208 000.00 Вугілля кам'яне