• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вугілля кам'яне

Оголошено тендер

208 000.00 UAH
Номер: 8206d8c6421b4eea85ffb7a0317d4ea3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-05-005582-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Савранська дитяча школа мистецтв Савранської селищної ради Одеської області
Замовник: Савранська дитяча школа мистецтв Савранської селищної ради Одеської області
Очікувана вартість: 208 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам'яне
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
NK 018:2023: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
Дата опублікування: 05.06.2026 11:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам'яне
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 16 тонна
Період постачання до 31.08.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВугілля кам'яне
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяСаврань
Сума208 000.00 UAH