-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-004808-a
Завершена
2 126 667.00
UAH з ПДВ
Номер:
282f0e6a3e4944cab8e9687af65220c6
Внутрішній номер закупівлі:
29449634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-004808-a
Замовник:
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38145652
-
Адреса:
03164, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Олега Мудрака, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Колесніченко +380672382073 m.kolesnichenko@dsns.gov.ua https://mc.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 126 667.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 12:01 - 11.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 12:01 - 14.06.2026 19:00
Аукціон:
15.06.2026 13:09 - 15.06.2026 13:38
Період кваліфікації:
15.06.2026 13:38 - 23.06.2026 15:31
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 126 667.00 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини