-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (цифровий плоскопанельний рентгенівський детектор)
Оголошено тендер
2 126 667.00
UAH
Номер:
07156f78485649369018223dfe45e497
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-05-004788-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38145652
-
Адреса:
03164, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Олега Мудрака, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38145652
-
Адреса:
03164, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Олега Мудрака, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 126 667.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (цифровий плоскопанельний рентгенівський детектор)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
05.06.2026 11:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума2 126 667.00 UAH