• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Монітори за кодом ДК 021:2015: 30230000-0 – «Комп’ютерне обладнання»

Докладніше в Тендерній документації. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Завершена

19 927.90 UAH з ПДВ
Номер: 9d7c341963fe47ad9c7b76c3ab3f1731
Внутрішній номер закупівлі: 29441734
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-04-011574-a   
Замовник: Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області
Контактна особа: Швиркіна Світлана Анатоліївна +380612392094 sektorlogistiki23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 19 927.90 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.06.2026 15:50 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.06.2026 15:50 - 15.06.2026 17:00
Аукціон: 16.06.2026 12:05 - 16.06.2026 12:34
Період кваліфікації: 16.06.2026 12:34 - 18.06.2026 13:11
Період завантаження договору: 24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴19 927.90 Монітори за кодом ДК 021:2015: 30230000-0 – «Комп’ютерне обладнання»