-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монітори за кодом ДК 021:2015: 30230000-0 – «Комп’ютерне обладнання»
Оголошено тендер
19 927.90
UAH
Номер:
ed16700047cc4097984fffc8c1429ff6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-04-014039-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108688
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Дмитра Апухтіна, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108688
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Дмитра Апухтіна, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 927.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Монітори за кодом ДК 021:2015: 30230000-0 – «Комп’ютерне обладнання»
Примітки:
Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області, 69005, Україна , Запорізька обл., Запоріжжя, вул. Дмитра Апухтіна, 29, Код ЄДРПОУ: 40108688. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.Відповідно п.10 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.06.2026 15:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума19 927.90 UAH