-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Помідори (томати) свіжі; огірки свіжі, короткоплідні; кабачки свіжі, першого товарного сорту; редиска свіжа, першого товарного сорту, без листків; капуста броколі, першого товарного сорту, діаметр не менше 6 см; груші першого товарного сорту; лохина свіжа, сорт перший; абрикоси свіжі, сорт вищий.
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-008058-a
Торги не відбулися
73 780.00
UAH з ПДВ
Номер:
1ed9898cd7c14c8a9b8a5dad73066177
Внутрішній номер закупівлі:
29438226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-008058-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43905899
-
Адреса:
77172, Україна, Івано-Франківська область, село Дубівці, пл.Незалежності, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Камінська +380960179946 osvitadub@i.ua https://dubovecka-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 780.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 14:01 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 14:01 - 12.06.2026 00:00
Аукціон:
з 12.06.2026 13:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴73 780.00 Помідори (томати) свіжі; огірки свіжі, короткоплідні; кабачки свіжі, першого товарного сорту; редиска свіжа, першого товарного сорту, без листків; капуста броколі, першого товарного сорту, діаметр не менше 6 см; груші першого товарного сорту; лохина свіжа, сорт перший; абрикоси свіжі, сорт вищий.