• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Помідори (томати) свіжі; огірки свіжі, короткоплідні; кабачки свіжі, першого товарного сорту; редиска свіжа, першого товарного сорту, без листків; капуста броколі, першого товарного сорту, діаметр не менше 6 см; груші першого товарного сорту; лохина свіжа, сорт перший; абрикоси свіжі, сорт вищий.

Оголошено тендер

73 780.00 UAH
Номер: 44456ba39f0844ea8ab0f94a22eeabdc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-03-003869-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 73 780.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Помідори (томати) свіжі; огірки свіжі, короткоплідні; кабачки свіжі, першого товарного сорту; редиска свіжа, першого товарного сорту, без листків; капуста броколі, першого товарного сорту, діаметр не менше 6 см; груші першого товарного сорту; лохина свіжа, сорт перший; абрикоси свіжі, сорт вищий.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 03.06.2026 10:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДубовецька
Сума73 780.00 UAH