-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бетонний набірний паркан (код за ЄЗС ДК 021:2015 44210000-5 Конструкції та їх частини)
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-006619-a
Завершена
215 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
be504c2277ce43e4aa9793c6e6b46e45
Внутрішній номер закупівлі:
29436783
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-006619-a
Замовник:
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412751
-
Адреса:
15562, Україна, Чернігівська область, с. Іванівка, вул. Дружби, 33Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Семченко +380731709365 buh_ivanivka@ukr.net https://iotg.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
215 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 12:52 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 12:52 - 16.06.2026 00:00
Аукціон:
з 16.06.2026 14:05
Період кваліфікації:
16.06.2026 00:00 - 17.06.2026 17:08
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴215 000.00 Бетонний набірний паркан (код за ЄЗС ДК 021:2015 44210000-5 Конструкції та їх частини)