• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бетонний набірний паркан (код за ЄЗС ДК 021:2015 44210000-5 Конструкції та їх частини)

Оголошено тендер

215 000.00 UAH
Номер: f63a626db257450999de7dfd05e7e780
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-04-004142-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області
Замовник: Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області
Очікувана вартість: 215 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бетонний набірний паркан (код за ЄЗС ДК 021:2015 44210000-5 Конструкції та їх частини)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.06.2026 10:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяІванівська
Сума215 000.00 UAH