-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система сонячної електростанції потужністю 60 кВт: в комплекті 96 панелей 620 Вт профіль кріплення» код ДК 021:2015 - 09330000-1 - Сонячна енергія
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-005580-a
Завершена
780 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
1e1d287ecd364f4b8b6ff5a03dda0bac
Внутрішній номер закупівлі:
29435749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-005580-a
Замовник:
"Ананьївська багатопрофільна міська лікарня Ананьївської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998615
-
Адреса:
66400, Україна, Одеська область, Ананьїв, Героїв України 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Маковеєнко Олена Валеріївна +380988867508 moka79alenchik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
780 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 12:03 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 12:03 - 15.06.2026 09:00
Аукціон:
з 16.06.2026 14:24
Період кваліфікації:
15.06.2026 09:00 - 16.06.2026 15:35
Період завантаження договору:
22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴780 400.00 Система сонячної електростанції потужністю 60 кВт: в комплекті 96 панелей 620 Вт профіль кріплення» код ДК 021:2015 - 09330000-1 - Сонячна енергія