-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система сонячної електростанції потужністю 60 кВт: в комплекті 96 панелей 620 Вт профіль кріплення» код ДК 021:2015 - 09330000-1 - Сонячна енергія
Оголошено тендер
780 400.00
UAH
Номер:
bb9e8cea0fba4f309840349bc1c64a01
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-04-006939-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
"Ананьївська багатопрофільна міська лікарня Ананьївської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998615
-
Адреса:
66400, Україна, Одеська область, Ананьїв, Героїв України 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"Ананьївська багатопрофільна міська лікарня Ананьївської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998615
-
Адреса:
66400, Україна, Одеська область, Ананьїв, Героїв України 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
780 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система сонячної електростанції потужністю 60 кВт: в комплекті 96 панелей 620 Вт профіль кріплення» код ДК 021:2015 - 09330000-1 - Сонячна енергія
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергія
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.06.2026 11:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2000 - Охорона здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяАнаньїв
Сума780 400.00 UAH