-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (витратні матеріали для гемодіалізу/гемодіафільтрації)
Тендер Prozorro UA-2018-12-07-000791-c
код ДК 021:2015 – 33180000-5 "Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму" (витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації)
Завершена
11 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 55 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 55 000.00 UAH
Номер:
b5ba0837c5c94600897d0301c255054c
Внутрішній номер закупівлі:
2943443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-07-000791-c
Замовник:
Обласна комунальна установа "Чернівецька обласна клінічна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005734
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Головна, будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколов Вадим Юрійович 380372511077 hosp2016.cv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
11 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
55 000.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2018 10:20 - 29.12.2018 10:30
Період прийому пропозицій:
07.12.2018 10:20 - 08.01.2019 10:30
Період прекваліфікації:
08.01.2019 10:32 - 17.01.2019 00:00
Аукціон:
17.01.2019 15:22 - 17.01.2019 15:43
Період кваліфікації:
17.01.2019 15:43 - 21.01.2019 15:36
Період завантаження договору:
17.01.2019 15:43 - 06.02.2019 15:43
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Високопоточний діалізатор площею 1,0-1,3 м.кв.
Кількість
600 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Високопоточний діалізатор площею 1,4-1,5 м.кв.
Кількість
2340 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Високопоточний діалізатор площею 1,8-1,9 м.кв.
Кількість
2700 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Високопоточний діалізатор площею 2,0-2,2 м.кв.
Кількість
1320 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Кровопровідні магістралі для гемодіафільтрації
Кількість
6960 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Фістульна голка артеріальна, діаметр 1,8 мм
Кількість
4850 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Фістульна голка венозна, діаметр 1,8 мм
Кількість
4850 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Фістульна голка артеріальна, діаметр 1,6 мм
Кількість
2150 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Фістульна голка венозна, діаметр 1,6 мм
Кількість
2150 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Концентрат кислотного компоненту діалізуючого розчину із вмістом глюкози (сухий або рідкий 35000 л)
Кількість
350 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Порошковий картридж (мішок) основного компоненту
Кількість
6960 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Фільтр для діалізуючого розчину
Кількість
140 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Ренарт
Оскарження: 17.01.2019 15:43 - 01.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36342297
-
Контактна особа:
Третяк Ольга Вячеславівна +380443695017 tretyakolga17@gmail.com
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, Київ, вул.Бориспільська,буд 9, корп.57
Оскарження: 17.01.2019 15:43 - 01.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
10 394 236.80 UAH з ПДВ /
10 394 236.80 UAH з ПДВ
10 394 236.80 UAH з ПДВ
Документи
16
Скарги
0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ДІАСЕРВІС ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31467020
-
Контактна особа:
Іванна Білоголова +380443381008 diaserviceplus@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, Київ, м.Київ,, ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 14, офіс 16/27
Початкова пропозиція
10 462 538.53 UAH з ПДВ /
10 462 538.53 UAH з ПДВ
10 462 538.53 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
11.01.2019 16:12
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
7059e047b53e4e51a9c5e050a37444e7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-07-000791-c-c1
Постачальник:
ТОВ Ренарт
×
-
Код ЄДРПОУ:
36342297
-
Контактна особа:
Третяк Ольга Вячеславівна +380443695017 tretyakolga17@gmail.com
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, Київ, вул.Бориспільська,буд 9, корп.57
Номер договору:
ЦЗ-7/2019
Сума договору:
10 394 236.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
01.02.2019 09:00
Статус:
Виконаний