-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (витратні матеріали для гемодіалізу/гемодіафільтрації)
Тендер Prozorro UA-2018-12-07-000791-c
код ДК 021:2015 – 33180000-5 "Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму" (витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації)
Завершена
11 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 55 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 55 000.00 UAH
Період оскарження:
07.12.2018 10:20 - 04.01.2019 00:00
Нічого не знайдено.