-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
матрац
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-003621-a
Завершена
804 748.00
UAH з ПДВ
Номер:
6a8866edd5344005b2d8dc385a3e3314
Внутрішній номер закупівлі:
29433805
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-003621-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44470624
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, Київ, Україна, 02156, місто Київ, вул.Кіото, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Комар Микола Миколайович 380974549541 m.komar@knute.edu.ua https://knute.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
804 748.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 10:58 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 10:58 - 12.06.2026 11:00
Аукціон:
15.06.2026 11:34 - 15.06.2026 11:57
Період кваліфікації:
15.06.2026 11:57 - 22.06.2026 14:18
Період завантаження договору:
28.06.2026 00:00 - 08.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴804 748.00 матрац