• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

матрац

Оголошено тендер

804 748.00 UAH
Номер: 618e5a11454845eba9c3ab00e0ec2d63
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-04-003887-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Очікувана вартість: 804 748.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: матрац
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.06.2026 10:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума804 748.00 UAH