-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з діагностики та обстеження технічного стану пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-000825-a
Завершена
101 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
2d21bdb9028a4be58bc0409660967a00
Внутрішній номер закупівлі:
29430995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-000825-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олексій Виговський +380503552961 alex_spx@ukr.net https://dsbt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
101 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 09:15 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 09:15 - 12.06.2026 08:00
Аукціон:
з 15.06.2026 14:22
Період кваліфікації:
12.06.2026 08:00 - 17.06.2026 15:01
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴101 500.00 Послуги з діагностики та обстеження технічного стану пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі