-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з діагностики та обстеження технічного стану пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі
Оголошено тендер
101 500.00
UAH
Номер:
b1e32aff586b4722a4bfed48b3d58fa2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-04-000485-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
101 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з діагностики та обстеження технічного стану пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.06.2026 08:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3109010 - Здійснення державного контролю з питань безпеки на транспорті
Сума101 500.00 UAH