-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
33690000-3 Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-06-03-009925-a
Реагенти та витратні матеріали для гематологічного аналізатору
Торги не відбулися
378 364.32
UAH без ПДВ
Номер:
13adcf06550546999ac6ae3f6f352cf7
Внутрішній номер закупівлі:
29425502
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-03-009925-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул. Берегова, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костянтин Лозовий +380487507399 kostiantyn.lozovyi@port-yuzhny.com.ua http://www.port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
378 364.32 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.06.2026 15:09 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2026 15:09 - 15.06.2026 12:00
Аукціон:
з 16.06.2026 13:17
Період кваліфікації:
15.06.2026 12:00 - 18.06.2026 13:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴378 364.32 33690000-3 Лікарські засоби різні