• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33690000-3 Лікарські засоби різні

Оголошено тендер

454 037.18 UAH
Номер: c20f24d201514b2bacd24dcf1afbffee
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-03-012694-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Очікувана вартість: 454 037.18 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування: 03.06.2026 15:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума454 037.18 UAH