• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Робоча станція

Завершена

180 100.00 UAH з ПДВ
Номер: 7a253620dd4748a9b9360de7b2bbfd5a
Внутрішній номер закупівлі: 29424414
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-03-008859-a   
Замовник: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Контактна особа: Федосова Альона 380950360135 Fedosova.hnu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 180 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.06.2026 14:40 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.06.2026 14:40 - 11.06.2026 00:00
Аукціон: 11.06.2026 15:03 - 11.06.2026 15:32
Період кваліфікації: 11.06.2026 15:32 - 16.06.2026 16:24
Період завантаження договору: 22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴180 100.00 Робоча станція