• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Робоча станція

Оголошено тендер

180 100.00 UAH
Номер: e80d520c4f2b4bbdaecc60af66dd7749
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-25-012960-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Замовник: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Очікувана вартість: 180 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Робоча станція
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 25.05.2026 15:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума180 100.00 UAH