-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
63710000-9 – Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Експлуатаційне утримування автомобільних доріг загального користування державного значення (міжнародні, національні, територіальні) у Київській області (313,8 км))
Тендер Prozorro UA-2026-06-03-001888-a
Завершена
1 006 446 884.00
UAH з ПДВ
Номер:
a9dc9e6e2607459096b88b543c809b5d
Внутрішній номер закупівлі:
29417439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-03-001888-a
Замовник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26345736
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, Солом'янський район, вул.Святослава Хороброго, будинок 11-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Полякова Катерина Петрівна +380442000503 sadkotender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 006 446 884.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.06.2026 10:08 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2026 10:08 - 11.06.2026 00:00
Аукціон:
з 11.06.2026 13:26
Період кваліфікації:
11.06.2026 00:00 - 15.06.2026 12:05
Період завантаження договору:
21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 006 446 884.00 63710000-9 – Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Експлуатаційне утримування автомобільних доріг загального користування державного значення (міжнародні, національні, територіальні) у Київській області (313,8 км))