• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Постачання електричної енергії споживачу (з розподілом і передачею)

Завершена

9 234 574.45 UAH з ПДВ
Номер: 0282908e31b94b069b86851cb9d7bdbe
Внутрішній номер закупівлі: 29416305
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-03-000742-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Сивоненко Олена Миколаївна +380444816347 Lider2105@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 234 574.45 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.06.2026 09:18 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.06.2026 09:18 - 11.06.2026 00:00
Аукціон: 11.06.2026 11:28 - 11.06.2026 11:51
Період кваліфікації: 11.06.2026 11:51 - 11.06.2026 16:25
Період завантаження договору: 17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 234 574.45 Постачання електричної енергії споживачу (з розподілом і передачею)