• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Постачання електричної енергії споживачу (з розподілом і передачею)

Оголошено тендер

9 234 574.45 UAH
Номер: a86157258c4b49e09fd6ec30326ae918
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-03-000410-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Служба зовнішньої розвідки України
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Очікувана вартість: 9 234 574.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Постачання електричної енергії споживачу (з розподілом і передачею)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 03.06.2026 08:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6621010 - Забезпечення розвідувальної діяльності у сфері безпеки держави, спеціального захисту державних представництв за кордоном та діяльності підрозділів системи Служби зовнішньої розвідки України
Сума9 234 574.45 UAH