-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кущорізи (мотокоси)
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-006596-a
Більш детальна інформація та проект договору розміщено в тендерній документації. Пункт 7.14 Інвестиційної програми АТ «Укрзалізниця»
Завершена
120 850.00
UAH без ПДВ
Номер:
2afbe3d3d5e94f12aa9d5d78d7e24abe
Внутрішній номер закупівлі:
29407932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-006596-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Лисенко, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Антоніна Лукасевич 0443096906 antonina_lukasevich@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
16310000-1 КосаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 850.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 13:15 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 13:15 - 11.06.2026 00:00
Аукціон:
11.06.2026 12:49 - 11.06.2026 13:24
Період кваліфікації:
11.06.2026 13:24 - 30.07.2026 09:41
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 850.00 Кущорізи (мотокоси)