-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кущорізи (мотокоси)
Оголошено тендер
145 020.00
UAH
Номер:
a475e10ce1594518bedfa2b34a661937
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-02-008282-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Лисенко, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Лисенко, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
145 020.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кущорізи (мотокоси)
Примітки:
Пункт 7.14 Інвестиційної програми АТ «Укрзалізниця»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
16310000-1 Косарки
Дата опублікування:
02.06.2026 13:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума145 020.00 UAH