-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пароконвектомат для харчоблоку шкільної їдальні Середньої загальноосвітньої школи № 86 м. Львова (ДК 021:2015 – 39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-06-02-002414-a
Завершена
136 553.00
UAH з ПДВ
Номер:
d00d6221d1b64d98b01e87251e75aa91
Внутрішній номер закупівлі:
29403764
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-02-002414-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №86
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834434
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, Львів, Скорини, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Маханько Світлана 380936470477 sm26041971@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
136 553.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2026 10:39 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2026 10:39 - 10.06.2026 00:00
Аукціон:
10.06.2026 14:26 - 10.06.2026 14:49
Період кваліфікації:
10.06.2026 14:49 - 23.06.2026 10:14
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴136 553.00 Пароконвектомат для харчоблоку шкільної їдальні Середньої загальноосвітньої школи № 86 м. Львова (ДК 021:2015 – 39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування)