-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пароконвектомат для харчоблоку шкільної їдальні Середньої загальноосвітньої школи № 86 м. Львова (ДК 021:2015 – 39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування)
Оголошено тендер
136 553.00
UAH
Номер:
716b0ab4d1fb4d9a91a8949e233c6f51
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-02-002184-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Середня загальноосвітня школа №86
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834434
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, Львів, Скорини, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №86
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834434
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, Львів, Скорини, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
136 553.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пароконвектомат для харчоблоку шкільної їдальні Середньої загальноосвітньої школи № 86 м. Львова (ДК 021:2015 – 39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.06.2026 09:57
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться з метою забезпечення повноцінного харчування дітей відповідно до вимог, що передбачені постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 24.03.2021 р. № 305 (зі змінами).
-
Дата публікації:
02.06.2026 10:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзакупівля проводиться за благодійні кошти (спонсорський )рахунок
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума136 553.00 UAH