• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

радіосистема в рамках реалізації проєкту «Гіперлокальні медіа як новий формат журналістики:університетська модель розвитку для Івано-Франківщини», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці

Торги не відбулися

26 319.00 UAH з ПДВ
Номер: f3c8a4ebb8af40a59cc02d6b2a4bfd7c
Внутрішній номер закупівлі: 29400757
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-01-012415-a   
Замовник: КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
Контактна особа: Гнідан Юлія Ігорівна 380342596056 tender@cnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 26 319.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.06.2026 18:37 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2026 18:37 - 10.06.2026 00:00
Аукціон: з 10.06.2026 11:43
Період кваліфікації: з 10.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 83a01547b4494cd2a7d4595b8c221f08
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відповідно до підпункту 3 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг. Так, в ході господарської діяльності замовника з метою забезпечення виконання проєкту виникла необхідність у закупівлі радіосистеми в рамках реалізації проєкту «Гіперлокальні медіа як новий формат журналістики:університетська модель розвитку для Івано-Франківщини», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці, № UA-2026-06-01-012415-a. Виходячи з розрахунків проєкту та службового подання керівника проєкту «Гіперлокальні медіа як новий формат журналістики: університетська модель розвитку для Івано-Франківщини» Копистинської І.М. №2283 від 21.05.2026 року 01.06.2026 року було оголошено відкриті торги на придбання зазначеного товару, очікувана вартість якого становить 26319 грн. Під час формування потреби та планування закупівлі видатки на придбання зазначеного обладнання були передбачені за КЕКВ 3110 — «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування», що відображено в плані закупівлі UA-P-2026-06-01-015691-a, виходячи з економічного обґрунтування витрат за статтею «Спецустаткування», що включається до калькуляції кошторисної вартості дослідження (розробки) «Гіперлокальні медіа як новий формат журналістики: університетська модель розвитку для Івано-Франківщини», відповідно до бюджетних асигнувань, встановлених кошторисом (ст.48 Бюджетного кодексу України), помісячного плану використання бюджетних коштів за вищезгаданим проєктом. Тобто видатки на здійснення закупівлі передбачені у Замовника за КЕКВ 3110. Разом з тим, за результатами проведення відкритих торгів учасником було запропоновано обладнання вартістю 22 422,00 грн з ПДВ, що становить 18685,00 грн без ПДВ. Відповідно до Закону “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” підприємство самостійно визначає відповідно до установчих документів облікову політику підприємства. Відповідно до Податкового кодексу України та враховуючи норми Положення про облікову політику замовника, затвердженого наказом ректора №108/1 від 17.02.2021 року, необоротні активи, строк корисного використання яких перевищує один рік, але вартість яких становить менше 20 000,00 грн без ПДВ за одиницю, визнаються малоцінними необоротними матеріальними активами. Отже, з урахуванням фактично запропонованої вартості товару за результатами процедури закупівлі, зазначене обладнання не відповідає вартісному критерію для віднесення його до основних засобів згідно з положенням про облікову політику замовника та підлягає обліку як малоцінний необоротний матеріальний актив. Відповідно, за економічною суттю платежу видатки на придбання такого товару мають здійснюватися не за КЕКВ 3110, за яким закупівля була запланована, а за відповідним кодом економічної класифікації видатків, передбаченим для придбання таких активів, зокрема КЕКВ 2210 — «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар». Водночас кошторисом, планом використання бюджетних коштів та помісячним планом використання бюджетних коштів за проєктом «Гіперлокальні медіа як новий формат журналістики: університетська модель розвитку для Івано-Франківщини» видатки на придбання зазначеного товару за КЕКВ 2210 не передбачені. Відповідно, у замовника відсутні затверджені бюджетні асигнування/планові призначення за КЕКВ 2210 для здійснення оплати такого товару. У зв’язку з цим подальше здійснення закупівлі та взяття бюджетних зобов’язань за її результатами є неможливим, оскільки фактична економічна сутність платежу не відповідає КЕКВ 3110, за яким закупівля була запланована, а фінансування за належним КЕКВ 2210 у замовника не заплановане та відсутнє. Враховуючи зазначене та керуючись підпунктом 3 пункту 50 Особливостей, необхідно прийняти рішення про відміну відкритих торгів №UA-2026-06-01-012415-a за предметом закупівлі: радіосистема в рамках реалізації проєкту «Гіперлокальні медіа як новий формат журналістики:університетська модель розвитку для Івано-Франківщини», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці, у зв’язку зі скороченням/відсутністю належного обсягу видатків на здійснення закупівлі за відповідним кодом економічної класифікації видатків, що підтверджується кошторисом, планом використання бюджетних коштів, калькуляції, помісячним планом використання бюджетних коштів та/або іншими фінансовими документами замовника, затвердженими в установленому порядку.
Період оскарження: 17.06.2026 17:38 - 28.06.2026 00:00
Дата опублікування: 17.06.2026 17:38
Дата виконання: 28.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴26 319.00 радіосистема в рамках реалізації проєкту «Гіперлокальні медіа як новий формат журналістики:університетська модель розвитку для Івано-Франківщини», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці