• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

радіосистема в рамках реалізації проєкту «Гіперлокальні медіа як новий формат журналістики:університетська модель розвитку для Івано-Франківщини», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці

Оголошено тендер

26 319.00 UAH
Номер: 9fe700380b3e41039f1963e90bd79074
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-01-015691-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
Замовник: КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
Очікувана вартість: 26 319.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: радіосистема в рамках реалізації проєкту «Гіперлокальні медіа як новий формат журналістики:університетська модель розвитку для Івано-Франківщини», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 01.06.2026 18:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума26 319.00 UAH