-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М’ячі гандбольні та набивні для ДЮСШ «Стрімкий м’яч»
Тендер Prozorro UA-2026-06-01-010798-a
Торги не відбулися
30 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
4e8c39e5b4ae40cca9103a320f5b0009
Внутрішній номер закупівлі:
29399152
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-01-010798-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жук Юлія 380444625922 yz.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.06.2026 16:26 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2026 16:26 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 14:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 600.00 М’ячі гандбольні та набивні для ДЮСШ «Стрімкий м’яч»