-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичне функціональне ліжко
Тендер Prozorro UA-2026-06-01-010005-a
Код НК 031:2024: V080602 — Механічні медичні ліжка
Завершена
3 840 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c64d74c85e1a432d8217c258822d0fe3
Внутрішній номер закупівлі:
29398334
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-01-010005-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 3" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774438
-
Адреса:
65025, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЗАБОЛОТНОГО, будинок 26-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Книжник +380973007330 tenders-dmkl3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 840 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.06.2026 15:52 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2026 15:52 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
15.07.2026 15:06 - 15.07.2026 15:29
Період кваліфікації:
15.07.2026 15:29 - 26.08.2026 16:12
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
163dd73492a342978bfeb57a0887d8ea
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Зміна технічного завдання та обсягу закупівлі
Період оскарження:
30.07.2026 16:51 - 10.08.2026 00:00
Дата опублікування:
30.07.2026 16:51
Дата виконання:
30.07.2026 16:50
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴3 840 000.00 Медичне функціональне ліжко