• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медичне функціональне ліжко

Код НК 031:2024: V080602 — Механічні медичні ліжка

Завершена

3 840 000.00 UAH з ПДВ
Період оскарження: 01.06.2026 15:52 - 12.07.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП

Скарга про порушення законодавства у сфері публічних закупівель

Номер: d1306575ca044e25950fdb25d93fcda5
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-01-010005-a.a1
Назва: Скарга про порушення законодавства у сфері публічних закупівель
Скарга:
Детально у скарзі
Дата розгляду скарги: 16.06.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 09.06.2026 17:38
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 18.06.2026 18:26
Дата виконання рішення Замовником: 09.07.2026 11:51
Коментар замовника щодо усунення порушень: РІШЕННЯ № 7289-р/пк-пз від 16.06.2026 Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель – Виконано. Відповідні зміни внесено до тендерної документації.
Автор: ТОВ УНІМЕД ГРУП, Яворський Артем Олегович 380505341894 unimedgroup22@gmail.com http://unimed-group.com

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: 4edb9daded324c38b189f5707a419a10
Заголовок пункту скарги: Детально у скарзі
Тип пов'язаного елемента: Скарга на закупівлю
Тип порушення: Порушення, пов'язані з процедурою 24 годин
Ідентифікатор класифікації: Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення: Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги: Детально у скарзі
Вимоги: Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації

Запити Органу оскарження

Скарга
Виконана замовником
КЕП

Скарга про аорушення законодавства у сфері публічних закупівель

Номер: 5a958d0f3e294c38ac680aa4d395b022
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-01-010005-a.a2
Назва: Скарга про аорушення законодавства у сфері публічних закупівель
Скарга:
Детально у скарзі
Дата розгляду скарги: 17.08.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 10.08.2026 14:48
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 20.08.2026 13:38
Дата виконання рішення Замовником: 21.08.2026 12:13
Коментар замовника щодо усунення порушень: РІШЕННЯ №9915-р/пк-пз від 17.08.2026 виконано. Скасовано рішення Замовника про відміну закупівлі.
Автор: ТОВ УНІМЕД ГРУП, Іщенко Володимир Володимирович 380505341894 unimedgroup22@gmail.com http://unimed-group.com

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: e4bdafc54e1e46198424027a106bc225
Заголовок пункту скарги: Детально у скарзі
Тип пов'язаного елемента: Скарга на відміну
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Відміна процедури закупівлі
Тип порушення: Відміна процедури закупівлі
Опис суті пункту скарги: Детально у скарзі
Вимоги: Зобов'язати замовника скасувати рішення (повністю чи частково)

Запити Органу оскарження