-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оптоволоконний кабель (32560000-6 Оптоволоконні матеріали, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Тендер Prozorro UA-2026-06-01-009790-a
мова тендерної пропозиції - українська
Завершена
233 160.00
UAH з ПДВ
Номер:
1391a4ef38b2405ab5d1fca843db7997
Внутрішній номер закупівлі:
29398118
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-01-009790-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна, Житомирська область, Житомир, *****
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
ДЕХТЯРЕНКО Марина Артурасівна 380671219047 MADekhtiarenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32560000-6 Оптоволоконні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
233 160.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.06.2026 15:44 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2026 15:44 - 09.06.2026 16:00
Аукціон:
10.06.2026 13:46 - 10.06.2026 14:15
Період кваліфікації:
10.06.2026 14:15 - 12.06.2026 16:40
Період завантаження договору:
18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴233 160.00 Оптоволоконний кабель (32560000-6 Оптоволоконні матеріали, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)