-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оптоволоконний кабель (32560000-6 Оптоволоконні матеріали, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено тендер
233 160.00
UAH
Номер:
9d0cfc2fbd7e4335ac45ce40172406be
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-01-011352-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
233 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оптоволоконний кабель (32560000-6 Оптоволоконні матеріали, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель на 2026 рік, згідно п.10 ПКМУ №1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32560000-6 Оптоволоконні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.06.2026 15:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описза рахунок спеціального фонду (субвенційні кошти)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума233 160.00 UAH