-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект пошукових пристроїв
Тендер Prozorro UA-2026-06-01-009362-a
Завершена
65 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
6525502c5c1547a08199149b5f62033d
Внутрішній номер закупівлі:
29397714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-01-009362-a
Замовник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нороха Дмитро Петрович 380567965566 dlinkor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
65 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.06.2026 15:35 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2026 15:35 - 09.06.2026 09:00
Аукціон:
з 10.06.2026 13:06
Період кваліфікації:
09.06.2026 09:00 - 09.06.2026 13:00
Період завантаження договору:
15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴65 500.00 Комплект пошукових пристроїв