• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект пошукових пристроїв

Оголошено тендер

65 500.00 UAH
Номер: 09c19ac30349488ca1239dadd8e83a72
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-01-011857-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Замовник: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Очікувана вартість: 65 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект пошукових пристроїв
Примітки: Місцезнаходження замовника - 49005, Україна , Дніпропетровська обл., Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19. Категорія замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 01.06.2026 15:19

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комплект пошукових пристроїв
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума65 500.00 UAH