• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медичне функціональне ліжко з тумбою та матрацом

НК 031:2024 V08060199 Медичні ліжка з електричним приводом — інше

Завершена

13 585 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4479fd058c8c4dee81c852ff2088794f
Внутрішній номер закупівлі: 29396568
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-01-008204-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 3" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Книжник +380973007330 tenders-dmkl3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 13 585 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.06.2026 14:51 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2026 14:51 - 09.06.2026 00:00
Аукціон: 09.06.2026 14:04 - 09.06.2026 14:27
Період кваліфікації: 09.06.2026 14:27 - 21.08.2026 12:33
Період завантаження договору: 27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 117e2faca48844be9f395e3e5466d807
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Зміна технічного завдання та обсягу закупівлі
Період оскарження: 30.07.2026 16:49 - 10.08.2026 00:00
Дата опублікування: 30.07.2026 16:49
Дата виконання: 30.07.2026 16:48
Статус:
Скасовано
  • Лот №1 ₴13 585 000.00 Медичне функціональне ліжко з тумбою та матрацом