-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 (в талонах), дизельне паливо (в талонах)
Тендер Prozorro UA-2026-06-01-008151-a
Завершена
1 317 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
f4fd530f49a54f6f8292baef9bf9f29d
Внутрішній номер закупівлі:
29396506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-01-008151-a
Замовник:
Спеціалізоване комунальне підприємство Яготинської міської ради ритуал
×
-
Код ЄДРПОУ:
40511420
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, місто Яготин, вулиця Незалежності 69А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борщик Оксана Олексіївна +380671203117 skp_ritual@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 317 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.06.2026 14:51 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2026 14:51 - 09.06.2026 00:00
Аукціон:
09.06.2026 11:14 - 09.06.2026 11:37
Період кваліфікації:
09.06.2026 11:37 - 10.06.2026 08:44
Період завантаження договору:
16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 317 100.00 Бензин А-95 (в талонах), дизельне паливо (в талонах)