-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (в талонах), дизельне паливо (в талонах)
Оголошено тендер
1 317 100.00
UAH
Номер:
7c41ae19271841c883c37411e1d1e8b0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-01-009266-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Спеціалізоване комунальне підприємство Яготинської міської ради ритуал
×
-
Код ЄДРПОУ:
40511420
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, місто Яготин, вулиця Незалежності 69А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Спеціалізоване комунальне підприємство Яготинської міської ради ритуал
×
-
Код ЄДРПОУ:
40511420
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, місто Яготин, вулиця Незалежності 69А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 317 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 (в талонах), дизельне паливо (в талонах)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.06.2026 14:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95 (в талонах)
Кількість
10000 літр
Період постачання
до 31.12.2026
дизельне паливо (в талонах)
Кількість
6500 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6020 - Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги
Адміністративно-територіальна класифікаціяЯготин
Сума1 317 100.00 UAH