-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Арматура 12, арматура 6, швелер 16, дріт в’язальний
Тендер Prozorro UA-2026-06-01-007332-a
Завершена
231 830.97
UAH з ПДВ
Номер:
219382c773964d4396e7b171fc06310c
Внутрішній номер закупівлі:
29395694
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-01-007332-a
Замовник:
Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38506165
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, Богуславський узвіз, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коновал Тетяна 380444824185,380677997508 tetiana.konoval@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
231 830.97 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.06.2026 14:44 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2026 14:44 - 10.06.2026 00:00
Аукціон:
10.06.2026 13:38 - 10.06.2026 14:01
Період кваліфікації:
10.06.2026 14:01 - 12.06.2026 13:10
Період завантаження договору:
18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴231 830.97 Арматура 12, арматура 6, швелер 16, дріт в’язальний