-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Арматура 12, арматура 6, швелер 16, дріт в’язальний
Оголошено тендер
231 830.97
UAH
Номер:
a3a956cd47f3431981c0521fe12e64d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-01-008000-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38506165
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, Богуславський узвіз, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38506165
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, Богуславський узвіз, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
231 830.97 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Арматура 12, арматура 6, швелер 16, дріт в’язальний
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.06.2026 13:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума231 830.97 UAH