-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2026-06-01-001614-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d5905e944cb641f99f961aebffdaac69
Внутрішній номер закупівлі:
29390007
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-01-001614-a
Замовник:
Рівненський міський центр комплексної реабілітації "Крок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22561130
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. В'ячеслава Чорновола 40/56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Музичко Лариса Василівна +380362265970 dsvp.krok@rivnerada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.06.2026 11:36 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2026 11:36 - 11.06.2026 10:15
Аукціон:
12.06.2026 11:11 - 12.06.2026 11:34
Період кваліфікації:
12.06.2026 11:34 - 12.06.2026 11:59
Період завантаження договору:
18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Фармацевтична продукція