-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
e45317557f31437d9c75f966d35af71f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-29-006444-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Рівненський міський центр комплексної реабілітації "Крок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22561130
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. В'ячеслава Чорновола 40/56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Рівненський міський центр комплексної реабілітації "Крок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22561130
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. В'ячеслава Чорновола 40/56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
29.05.2026 13:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФармацевтична продукція
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3242 - Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівне
Сума200 000.00 UAH