• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори (акумулятори)

Завершена

40 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a7174c428325415782b3f9bd6d47ce50
Внутрішній номер закупівлі: 29385155
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-29-008476-a   
Замовник: Управління Служби безпеки України в Одеській області
Контактна особа: Інна Нігрей +380679765900 super.inna_21@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 40 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.05.2026 15:37 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2026 15:37 - 08.06.2026 09:00
Аукціон: 09.06.2026 13:48 - 09.06.2026 14:11
Період кваліфікації: 09.06.2026 14:11 - 12.06.2026 15:49
Період завантаження договору: 18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴40 000.00 ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори»