-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори (акумулятори)
Оголошено тендер
40 000.00
UAH
Номер:
bb070549a6164dc38de80693ff4fd28e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-24-001272-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Служби безпеки України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001645
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001645
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори (акумулятори)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.01.2026 18:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума40 000.00 UAH