-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мило господарське
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-008268-a
Торги не відбулися
148 584.00
UAH без ПДВ
Номер:
3081e286df6f41f282fc259ce2e478c3
Внутрішній номер закупівлі:
29384950
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-008268-a
Замовник:
Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123454
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, Київ, Святошинський р-н, вул. Качалова 7.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубаневич Юрій Олександрович 380444069837 crekm.dog1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
148 584.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 15:28 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 15:28 - 06.06.2026 00:00
Аукціон:
з 08.06.2026 12:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴148 584.00 Лот 1 - Мило