-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мило господарське
Оголошено тендер
178 300.80
UAH
Номер:
4a462a3a7ae6456584d2294f4550c557
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-29-009457-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123454
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123454
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
178 300.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мило господарське
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Дата опублікування:
29.05.2026 15:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума178 300.80 UAH