-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Хліб пшеничний цільнозерновий (код ДК 021:2015 15810000-9 – Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби).
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-008084-a
Торги не відбулися
64 960.00
UAH з ПДВ
Номер:
76b54b4b154e4eb19a5b56d07f17f41b
Внутрішній номер закупівлі:
29384757
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-008084-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Василівської сільської ради Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
45042480
-
Адреса:
68752, Україна, Одеська область, Василівка, вул. Миру. буд. 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кириленко Василина Василівна +380982391429 kirilenkovasilina164@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
64 960.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 15:23 - 04.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 15:23 - 07.06.2026 00:00
Аукціон:
з 08.06.2026 14:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 960.00 Хліб пшеничний цільнозерновий